49581 Poszukiwany grafik

Closed Posted Apr 19, 2010 Paid on delivery
Closed Paid on delivery

Poszukujemy grafika który nawiąże z nami współprace.

Wymagania :

- znajomość CSS

- Dobra znajomość programu graficznego

- Otwarty umysł na pomysły i kolorystykę

- Poczucie humoru

- Uczciwość

Oferujemy :

- Elastyczny czas pracy

- Prace w młodym zgranym, dynamicznym i ambitnym zespole

- Wynagrodzenie na podstawie podziału zysków (25% w zyskach)

Obowiązki :

- Tworzenie wyjątkowej i przyciągającej uwagę grafiki

- Sugerowanie nowych pomysłów/ rozwiązań oraz graficzna pomoc w ich wdrożeniu

O Portalu:

Nasz Portal będzie uderzał w nisze i będzie przynosić zyski możemy nawet powiedzieć ze jest w strefie tzw. „Żył Złota Internetu” Jest to nowy, rewolucyjny, jedyny portal takiego typu

Kontakt :

Bartekrat1@[url removed, login to view] lub portalevoke@[url removed, login to view]

GG: 7440981 – Bartek

GG: 16062063 - Damian

* Osoby które nie rozumieją pojęcia współpraca oraz podziału zysków proszone są o opuszczenie tej licytacji

3D Design Banner Design Graphic Design Logo Design Video Services

Project ID: #5623670

About the project

Remote project Active Apr 19, 2010