Closed

Pomóż mi z marketingiem. Poszukujemy marketingowca na pełny etat.

Obecnie rekrutujemy osobę na stanowisko Specjalista ds. Marketingu / Grafik komputerowy

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Główne zadania na stanowisku:

kreowanie i realizacja rozwojowych dla firmy projektów marketingowych

bieżąca obsługa w CMS firmowych stron www, aukcji allegro i innych platform biznesowych

marketingowe wsparcie Działu Handlowego

tworzenie projektów graficznych

Od idealnego kandydata wymagamy:

doświadczenia na podobnym stanowisku

kreatywności

umiejętności pracy w zespole

znajomości programów graficznych z pakietu Adobe

doświadczenia w projektowaniu materiałów reklamowych, katalogów

zapału do pracy i chęci rozwijania swoich kompetencji

Oferujemy:

pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

bardzo dobre warunki pracy

szkolenia, coachingi, rozwój kompetencji miękkich i twardych

Skills: Marketing

See more: como instalar mi stereo car, como hacer mi propio shopping web, como disear mi tienda online, como crear mi tienda online en java, carta mi mismo de motivacion, reduzr gmbh z, convert ant build maven pom, convert ant buildxml maven pom, spring webflow pom, spring web flow pom

About the Employer:
( 0 reviews ) Poland

Project ID: #9469617

2 freelancers are bidding on average zł59/hour for this job

Sayaltechnology

"SEO LEVEL 3 - EXAM PASSED" Hi Sir, 1. We will provide you guaranteed First page Ranking for your website targeted Keywords in 3 To 4 Months. 2. We will analysis your website and send full plan & activity which w More

zł52 PLN / hour
(83 Reviews)
5.9
STUDIOmakee

Zapraszam do współpracy i zapoznania się z moim portfolio na stronie http://www.makee.pl. Gwarantuje konkurencyjne ceny, profesjonalizm, ekspresową realizację i co najważniejsze indywidualne podejście do Klienta. Zachę More

zł66 PLN / hour
(0 Reviews)
0.0