Closed

118184 Programista PHP - Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko programisty PHP do biura w Warszawie. Pełny etat.

Wymagania:

Doświadczenie w programowaniu obiektowym w języku PHP.

Kandydat powinien wykazywać się odpowiedzialnością, umiejętnością pracy w zespole i zarządzania czasem pracy.

Pozostałe wymagania:

- Smarty template engine

- XML

- javascript w tym jQuery

- Postgres SQL /MySQL

- znajomości wzorca projektowego MVC

- tworzenie webApi (REST)

- html & CSS

Dodatkowym atutem będzie:

- podstawowe pojęcie na temat testów jednostkowych oraz logicznych

- praca z systemami kontroli wersji (SVN)

- Linux Debian

- Zend Framework

Prosimy o przesłanie wraz z aplikacją dotychczasowego portfolio.

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia, pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole, jak również możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz elastyczny czas pracy.

Skills: CSS, Graphic Design, HTML, PHP, Website Design

See more: praca programista php warszawa, mvc e php, mvc framework php, jquery template engine, html php css javascript jquery, php jquery smarty, php smarty rest, linux php postgres sql, zend framework rest, rest framework php, mvc php rest, php webapi, php rest xml, css framework mvc, mvc webapi, linux javascript engine, rest zend framework php, php html amp, php rest zend, php jquery html css mysql

About the Employer:
( 0 reviews ) Warszawa, Poland

Project ID: #5690029