Closed

108444 Poszukujemy Programisty PHP/WebDevelopera

Kerris Mobile Sp. z o.o.

poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko

Programista PHP / WebDeveloper

Kerris to grupa firm skoncentrowana wokół nowoczesnych technologii, branży internetowej oraz rozwiązań mobilnych. Marka Kerris Mobile zajmuje się tworzeniem aplikacji na urządzenia mobilne. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą z zespołem pełnych ambicji i zaangażowania pracowników, których pasją jest świat nowoczesnych technologii.

W związku z dynamicznym rozwojem startupu geolokalizacyjnego poszukujemy

2 pracowników na stanowisko WebDevelopera / Programisty PHP.

Obowiązki:

Rozwój startupu firmy Kerris Mobile - zaawansowanej platformy internetowej

do geolokalizacji powiązanej z aplikacją mobilną:

- Tworzenie systemów intranetowych oraz internetowych, w tym stron WWW.

- Implementacja interfejsów aplikacji.

- Projektowanie i utrzymywanie struktury baz danych.

- Projektowanie i rozbudowa istniejących systemów CMS i CRM.

- Integracja platformy z API zewnętrznych aplikacji oraz kontrola transmisji danych pomiędzy platformą, a aplikacjami mobilnymi.

Wymagania:

- Doskonała znajomość XHTML 1.0 oraz CSS2, w tym optymalizacja pod kątem walidacji W3C oraz bardzo dobra znajomość HTML 5 i CSS 3.

- Doskonała znajomość PHP 5 (OOP).

- Doskonała znajomość baz danych MySQL.

- Doświadczenie w integrowaniu aplikacji internetowych z istniejącym API.

- Doświadczenie związane z metodami transmisji danych (XML, JSON, SOAP).

- Dobra znajomość JavaScript (jQuery) oraz metod jQuery Ajax

- Znajomość podstawowych metod służących zabezpieczeniu skryptów przed atakami.

- Umiejętność posługiwania się programem Adobe Photoshop w stopniu pozwalającym na samodzielne cięcie grafiki.

- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

- Terminowość, silna motywacja i dyspozycyjność.

Mile widziane:

- Doświadczenie w integracji z systemami płatności, SMS Api, Google Maps, OpenStreetMap.

- Znajomość technik optymalizacji kodu pod kątem SEO.

- Znajomość zaawansowanych metod służących zabezpieczeniu skryptów przed atakami.

Oferujemy:

- Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

- Atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do umiejętności i zaangażowania.

- Pracę nad innowacyjnymi projektami z zakresu IT i Mobile.

- Możliwość zdobycia dużego doświadczenia oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zachęcamy do aplikowania (do dnia 10.10.2012r.).

Wyślij swoje CV, portfolio realizacji oraz kilka zdań uzasadniających wybór takiego stanowiska na adres programisci@[url removed, login to view]

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr 01, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Skills: CSS, Graphic Design, HTML, PHP, Website Design

See more: webdeveloper php, php webdeveloper, php cv, html 5 pl, google cv, em sp, css2 0, adobe y html 5, jquery mobile api, jquery api google, jquery ajax json, jquery ajax api, webdeveloper , projektowanie stron , optymalizacja, Marka, javascript soap, html php css javascript jquery, html 5 maps, dn

About the Employer:
( 0 reviews ) Warszawa, Poland

Project ID: #5680347