Требуется менеджер по поиску клиентов/продажам

Closed Posted 7 years ago Paid on delivery
Closed Paid on delivery

Описание:

Я являюсь психологом/бизнес-тренером/коучем/ведущим мероприятий.

-Провел более 100 мастер классов и тренингов за прошедший год

-Сотрудничал с различными компаниями (Ginza Project, La Scala, Хорошие рестораны, Правительство РО, Теле2 и.т.д.)

-Создал свои методики под названием "72 часа"

-Постоянное повышения квалификации и посещение тренингов по проф. областям

-Работал и выступал со звездами Российского и зарубежного шоу-бизнеса ( Баста, Егор Крид, Джиган, Доминик Джокер, Непара и.т.д.)

Основа :

1)Личное консультирование

2)Проведение групповых тренингов\мастер-классов

Требования:

Нацеленность на результат, активность, желание работать и зарабатывать.

Должностные обязанности:

Активный поиск клиентов любыми методами , которые Вам известны ( Например: соц. сети, сарафанное радио, холодные звонки, seo, smm, маркетинг, лидогенерация и.т.д.).

Работайте как Вам удобно и с чем удобно, главное найти и передать клиентов.

Мы предлагаем:

Режим работы Вы планируете сами. Нам важен результат.

От заказов Вы будете иметь процент, т.е. постоплата.

График свободный, спокойно можете совмещать с учебой/работой.

Имеется небольшой бюджет на рекламу/маркетинг

Возможность для длительное сотрудничества (от сюда увеличение процента и бонусы), вступление в нашу молодую и дружную команду.

Internet Marketing Leads SEO Social Media Marketing

Project ID: #13331213

About the project

14 proposals Remote project Active 6 years ago

14 freelancers are bidding on average $895 for this job

Pratishtha

Hi Sir, I'm Pratishtha- I increase ROI for my clients by perfecting their online presence and boosting their Google, Yahoo, MSN rankings through organic, white hat SEO. Simply put, I can boost your rankings. We f More

$750 USD in 90 days
(540 Reviews)
8.6
globalsquares

Hello, I am Deepak, We implement both, ON-PAGE & OFF-PAGE SEO methodologies! Our main focus is to providing Quality SEO Services at best value, fully aware about Google Updates. We have 27+ employee who can prov More

(477 Reviews)
7.8
ProfitBySERP

Hi. Hope you are fine by the grace of GOD. If you are looking for SEO services which provide quality for the lowest prices in the market then we are the right people to get in touch with. We have an unmatched team of S More

$750 USD in 30 days
(227 Reviews)
6.7
csantra47

I want to give you white hat methods using SEO every day update report and result 1) on page and off page optimization 2) social bookmarking 3) link building 4) Blog Commenting 5) Article Submission + Article w More

(58 Reviews)
6.0
poojanapgroup

I had gone through your job requirement. I have some questions, can we have chat now. Below you can find my expertise skills areas in all department. My web developing skills includes WordPress, PHP HTML, CSS, magen More

$1250 USD in 20 days
(0 Reviews)
0.0
mrajuh1996

Hello , Hope you are well.I read your job description very carefully. I understand what you want. I am interested to your work. I have 4 years experience in SMM. If one organization can capture a large number of smm More

$1000 USD in 30 days
(0 Reviews)
0.0
allagrigoryan1

Thank you for your posting. The project sounds really exciting. I'd love to help you with it. I am a designer that understands design not only as an aesthetic result but also as a value in itself that speaks and commun More

$1250 USD in 10 days
(0 Reviews)
0.0
Faceman349

Добрый день! Можно ваш сайт или группу? Какая ца у вас была до этого не считая звезд шоу-бизнеса. Какие мероприятия вели по бизнесу? Могут подойти паблики БМ - миллион за сто например Можно взять аудитория, которая More

$750 USD in 31 days
(0 Reviews)
0.0
garmony3d

Занимаемся привлечением клиентов из интернет, разработка стратегии, архетипов. Сертифицированные специалисты Google AdWords. Создание посадочной страницы под рекламную кампанию.

(0 Reviews)
0.0